PRI NÁKUPE NAD 100,- EUR MÁTE DOPRAVU ZDARMA !! Z dôvodu pandémie možné oneskorenie dodania tovaru!

Chemické pracovné odevy

Najpredávanejšie

9639 1140 001 400 00 CHEMIK
Pánska kyselinovzdorná súprava CHEMIK
Dodanie tovaru do 14 dní
Kód: 38903/MOD
 
€91,90
(€76,58 bez DPH)
1 položiek celkom

Cena

9192
19192

Značky

5- Pohlavie

6- Sezóny

7- Normy

8- Farba

9- Vlastnosti

Zobrazených položiek: 1
9639 1140 001 400 00 CHEMIK
€76,58 bez DPH
€91,90

Pánska kyselinovzdorná súprava, blúza s krytým zapínaním, náprsné vrecká, voľný pas.

Kód: 38903/MOD

Považujeme za dôležité povedať, ako je dôležitý chemický ochranný odev.

Každý s nás vie, že pred chemikáliami je nevyhnutné sa chrániť tými najúčinnejšími prostriedkami, aby medzi jeden z dôležitých prvkov je ochranný chemicky odev. Stručná definícia ochranného chemického odevu hovorí, že je to kus osobného ochranného prostriedku, ktorý pozostáva s celotelového odevu používaného, ako ochrana pred nebezpečnými chemickými látkami.

Tieto obleky sa najčastejšie kombinujú s dýchacími maskami. V prítomnosti chemických látok, by sa nemalo určite riskovať a mal by sa používať, iba originálny odev so všetkými ochrannými faktormi, ktoré minimálne predpisujú normy.

Chemicky odolný odev sa nazýva, taktiež nepriepustný. Reálne samozrejme žiadny materiál nebude pred chemikáliami odolný nepretržite čiže. trvalo. Na výber ochranného odevu tohto druhu sa musí klásť výnimočný pohľad.

Medzi základné podmienky výberu funkčného a kvalitného chemického ochranného odevu je dôležitý detailný popis úloh, ktoré sa budú vykonávať a to až do takého detailu napríklad  v akom poradí budú úlohy nasledovať a koľko ľudí bude prítomných, ako dlho bude úkon trvať atď.

Dôležitým faktorom je analyzovať všetky možné nebezpečenstvá, ktoré môžu vzniknúť a na základe nich vyvodiť bezpečnostné opatrenia na minimalizáciu možných rizík.

Medzi ďalšie detailné informácie k správnemu výberu chemického ochranného odevu nevyhnutne potrebujete informácie ohľadne zoznamu chemikálií s ktorými sa bude pracovať.

Takéto protichemické oblečenie používajú napríklad hasiči, záchranári, vedci, poľnohospodári, využíva sa v mnohých priemyselných odvetviach, ako je napríklad chemický priemysel atď.